Vintage geelgouden sigarettenetui met saffier
geelgouden vintage sigarettenetui met ovale saffier
Deze sigarettendoos behoort tot onze Vintage Collectie. De sigarettenetui heeft na het gebruik door de vorige eigenaar een groot onderhoud gehad. Bij de werkzaamheden die zijn verricht kunt u denken aan een complete reinigng, polijstbeurt, een uitvoerige controle en herstelling van het scharnier.
De sigarettendoos is vervaardigd uit 18 karaat massief geelgoud en heeft een gewicht van 84,4 gram. Het luxe etui is in het verleden daadwerkelijk gebruikt en kan nog steeds goed afgesloten worden. De eigenaar is erg zuinig geweest waardoor er nauwelijks gebruiksporen te vinden zijn. De sierlijke bewerking rondom de buitenzijde is uitzonderlijk! Deze is destijds namelijk met de hand aangebracht door een gerenomeerde goudsmid. Aan de bovenkant van de sluiting is een donkerblauwe cabuchon geslepen edelsteen (ovale saffier) gemonteerd.
Neem gerust contact met ons op wanneer u meer vragen heeft, of een afspraak wilt plannen in onze winkel.
In ons juwelenhuis hebben wij tevens bijzondere Occasions en Vintage Collection te koop. Regelmatig komen wij schitterende vintage sieraden tegen zoals armbanden, ringen, armbanden en colliers. De sieraden worden in ons atelier opgeknapt tot ze weer in goede staat zijn en vervolgens door ons te koop aangeboden. Houdt onze website in de gaten of kom langs in onze winkel voor ons actuele aanbod occasion en vintage sieraden!
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-blauw.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.