Vintage bicolor omega collier met diamant
BICOLOR VINTAGE STAAFJES COLLIER MET DIAMANT
Dit geelgouden collier behoort tot onze Vintage Collectie. Het collier heeft na het dragen door de vorige eigenaar een groot onderhoud gehad. Bij de werkzaamheden die zijn verricht kunt u denken aan een complete reiniging, polijsten en een uitvoerige controle.
Het collier is vervaardigd uit 18 karaat geelgoud. Het sierraad bestaat uit staafjes met een geïntegreerd tussenstuk waarin 28 diamant zijn gezet. De diamanten zijn briljant geslepen en in het witgoud gezet, hierdoor is de schittering optimaal. Het collier wordt afgesloten met een luxe baksluiting en een veiligheidsachtje. Het collier hoort hoog in de hals te zitten, we adviseren bij intresse een afspraak te maken om deze te komen bekijken en passen.
Neem gerust contact met ons op wanneer u meer vragen heeft, of een afspraak wilt plannen in onze winkel.
In ons juwelenhuis hebben wij tevens bijzondere Occasions en Vintage Collection te koop. Regelmatig komen wij schitterende vintage sieraden tegen zoals armbanden, ringen, armbanden en colliers. De sieraden worden in ons atelier opgeknapt tot ze weer in goede staat zijn en vervolgens door ons te koop aangeboden. Houdt onze website in de gaten of kom langs in onze winkel voor ons actuele aanbod occasion en vintage sieraden!
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel-wit.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.