Zegelring achthoek geelgoud massief
GEELGOUDEN ACHTHOEKIGE ZEGELRING MASSIEF
Deze geelgouden zegelring heeft een zeer luxe en stoer ontwerp. De ring heeft een achthoekige gematteerde bovenzijde. De ring heeft een hoog draagcomfort door de deels smalle en deels brede scheen. De combinatie van de matte bovenzijde en het geelgoud zorgt voor een luxe uitstraling! De perfecte ring dus voor mannen die van luxe, maar draagbare sieraden houden.
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.