Roségouden hanger met carneool en diamant
Hanger roségoud met carneool en briljant
De hanger is vervaardigd 18 karaat roségoud. De ronde hanger is gezet met een gefaceteerde carneool. Het hangoog van de hanger is versierd met schitterende diamanten (0.09crt). De hanger kan door zijn grootte zowel prachtig kort op de hals als aan aan langer collier gedragen worden. Kortom: een zeer draagbare en luxe hanger!
Let op: het collier is niet bij de prijs inbegrepen.
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-bruin.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-rose.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.