Geelgouden collier met entourage saffier en briljant
collier met saffier en briljant in entourage zetting
Dit klassieke collier is uitgevoerd in 14 karaat wit- en geelgoud. Het collier bestaat uit een fijne ankerschakel, een sierlijk en tegelijk zeer stevige schakel. De entourage hanger is gezet met een heldere saffier (0.43crt.) in het midden. Om de middensteen heen is schitterend briljant gezet, met een totaal diamantgewicht van 0.11crt. De combinatie van het witte briljant en blauwe saffier zorgt voor een elegante, tijdloze uitstraling. Het collier is voorzien van een gouden karabijnsluiting. Kortom: dit verfijnde collier is een zeer draagbaar en schitterend sieraad!
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-blauw.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel-wit.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.