Collier geelgoud met briljant 0,25crt.
GEELGOUDEN COLLIER MET HANGENDE BRILJANTEN 0,25CRT.
Dit prachtige collier is een stijlvol en tijdloos juweel. Het sieraad heeft een lengte van 45 centimeter en kan verkort worden tot 42 centimeter. Aan het collier zijn zeven hangende diamanten bevestigd. De diamanten hebben een briljant slijpsel en spelen daardoor prachtig met het licht tijdens het dragen. Het sieraad is gemaakt van 14 karaat goud. Dankzij de karabijnsluiting kan het collier goed afgesloten worden, om zo verlies te voorkomen. Een prachtig plaatje voor vrouwen die op zoek zijn naar een luxe juweel!
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.