Bicolor creolen met briljant 0,20 crt.
creolen bicolor met diamant 0,20 crt.
Deze prachtige gouden creolen met briljant zijn vervaardigd 14 karaat bicolor wit-en geelgoud. De creolen hebben een sierlijk en mooi afgerond ontwerp. Het oorsieraad bestaat uit twee banen, die speels over elkaar heen vallen. Voor een extra luxe uitstraling zijn de creolen aan de voorzijde voorzien van een baan briljant (0,20 crt.). De diameter van de creolen zijn 9mm. Een luxe juweel voor vrouwen die willen schitteren!
Let op: wilt u dit juweel komen bewonderen in onze winkel? Geen probleem! Hiervoor dient u het reserveringsformulier in te vullen.
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel-wit.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.