34033YP collier
TI SENTO COLLIER - 34033YP
Dit sieraad is een plaatje om de hals. Het collier is gemaakt van een sterke schakel en heeft een hoge draagcomfort. De hanger is de eyecatcher van het sieraad door de glanzende parels, een schitterend pavé, stralend geelgoud en prachtig parelmoer. Het collier heeft een standaardlengte van 38 cm en heeft een verlengstuk van 10 cm.
Ti Sento Milano is een prachtig trendy sieradenlabel, dat twee keer per jaar een nieuwe collectie uitbrengt. Het label zit zodoende altijd bovenop de laatste modetrends. Voor de sieraden wordt gebruikt gemaakt van de hoogste kwaliteit 925 Sterling Silver. Om de sieraden mooi te laten stralen en tegen beschadigingen te beschermen zijn alle juwelen gerhodineerd.
Veerman Juwelen is officieel dealer van de schitterende Ti Sento collectie. Wij kunnen u alle armbanden, ringen, oorbellen en kettingen uit de huidige collectie daarom leveren in originele verpakking en met zes maanden fabrieksgarantie. Naast deze standaard garantie krijgt u bij ons ook een levenslange onderhoudsgarantie cadeau. Wilt u dit product cadeau doen? Wij pakken hem gratis en onweerstaanbaar voor u in!
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-wit.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.