Creolen roségoud met briljant
MOONDROPS CREOLEN MET briljant 0,43crt - M099E43RW14
Deze prachtige creolen zijn vervaardigd van 14 karaat roségoud. Aan de voorzijde van het sieraad is een witgouden plaatje geplaatst. Dit plaatje is gezet met fonkelende briljant geslepen diamanten, met een totaal gewicht van 0,43 karaat. De creolen zijn prachtig te combineren met de andere Moondrops sieraden uit deze serie. Perfect voor vrouwen die op zoek zijn naar een schitterend oorsieraad.
Moondrops is een Nederlands sieradenmerk van zeer hoge kwaliteit. Ontwerper Rien Rozendaal (voormalig hoofdontwerper Le Chic) creëert de juwelen met veel liefde en vakmanschap. Voor de verfijnde sieraden van Moondrops worden uitsluitend de beste materialen gebruikt, waaronder 18 karaat goud en hoge kwaliteit (champagne) diamant, saffier en andere edelstenen.
Veerman Juwelen is officieel dealer van de luxe Moondrops collectie. Bij ons krijgt u daarom altijd de gebruikelijke garantie en originele verpakkingen meegeleverd. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw Moondrops ring, armband, oorbellen of collier bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-rose.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.