Geelgouden creolen met parel
GEELGOUDEN CREOLEN MET PAREL
Dit oorsieraad bestaat uit stevige gouden creolen en prachtige aanhangers. De aanhangers zijn gezet met ronde parels (9mm). De creolen zijn vervaardigd 14 karaat goud. Een beauty van een juweel, die zal stralen in het elk oor!
Naast de zorgvuldig geselecteerde nationale en internationale sieradenmerken, biedt juweliershuis Veerman Juwelen ook een zeer uitgebreide huiscollectie. Deze collectie vol exclusieve sieraden selecteren wij op de toonaangevende sieradenbeurzen wereldwijd. Of u nu op zoek bent naar een tijdloze solitairring, luxe schakelcollier of stijlvolle armband; in onze winkel treft u een uitgebreide selectie sieraden.
Deze worden geleverd met de gebruikelijke garantie en in een luxe verpakking. Bovendien profiteert u levenslang van onze speciale onderhoudsservice wanneer u uw juweel bij ons aanschaft. Doet u dit prachtige sieraad aan iemand cadeau? Wij zorgen dat het kosteloos als een oogverblindend pakketje wordt thuisbezorgd.
![Kleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/wijzerplaat-kleur-wit.jpg)
![Metaalkleur](https://www.veermanjuwelen.nl/userdata/kenmerken/metaalkleur-geel.jpg)
Wanneer u een product wenst te reserveren in onze winkel zal persoonlijk contact met u worden opgenomen.